Back office assistant

Effective CarService s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vynikajúci timemanagement? Slovo multitasking ti je blízke? Máš rád priateľských ľudí? Tak poď k nám!
Do nášho dynamického tímu hľadáme pozitívnu, zodpovednú a spoľahlivú kolegyňu, ktorej pracovnou náplňou bude:
• vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov,
• vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo,
• spracovávanie prichádzajúcich platieb,
• sledovanie platobnej disciplíny odberateľov,
• urgovanie oneskorených úhrad,
• evidencia prijatých faktúr,
• komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí,
• evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi,
• evidovanie dochádzky a príprava podkladov pre mzdy,
• administrácia pracovných zmlúv a objednávanie stravných lístkov,
• plnenie ďalších administratívno-organizačných úloh podľa pokynov nadriadeného

- mladý kolektív
- stabilná spoločnosť
- celoročné poistenie liečebných nákladov

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. Ďakujeme
Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a
kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

• fakturácia – určite musíš vedieť čo je IČ DPH, zdaniteľné plnenie a podobné dôležité záležitosti,
• zodpovednosť a spoľahlivosť,
• dochvíľnosť,
• dôraz na detail,
• logické myslenie,
• ekonomické vzdelanie výhodou,
• pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

Prenájom luxusných vozidiel - Autopožičovňa Avis Prestige ponúka široký sortiment luxusných áut na prenájom vrátane Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche a Mini cooper, ktoré boli vybrané pre svoj vysoký status a reputáciu.

Vajnorská 103/a
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
ID: 3422163   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 € brutto