Reagujte bez životopisu

Telefonický operátor

efektívnejšie.sk s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
9.8.2022
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou telefonického operátora bude telefonicky informovať firemných respondentov o novej zákonnej povinnosti zápisu rodného čísla do Obchodného registra a získanie súhlasu na zaslanie informačného emailu ohľadom tejto povinnosti. Nejedná sa o predaj cez telefón.

Veľkou výhodou je, že túto zákonnú povinnosť si musia pod hrozbou pokuty do 30.9.202 splniť všetky spoločnosti, takže väčšina z nich uvíta informácie, ako ju vyriešiť.

K dispozícii bude databáza kontaktov (firma, email, telefón) a veľkou výhodu je, že pred uskutočnením telefonátu si vie operátor online overiť, či má daná spoločnosť povinnosť splnenú a teda sa obvolávajú len dané spoločnosti.

Pri obvolávaní sa využíva know-how, ktoré sme nadobudli pri obvolávaní podobnej zákonnej povinnosti (zápis KUV) v roku 2019, kedy naši operátori získali viac ako 13 000 súhlasov na zaslanie informačného emailu.

Hodinová mzda operátora je 8 € - 14 €/ hod a odvíja sa od počtu odpracovaných hodín počas celej doby spolupráce (postupne sa zvyšuje).
0 - 40 hod - 8 € / hod
41 - 100 hod - 10 € / hod
101 - 200 hod - 12 € / hod
viac ako 201 hodín - 14 € / hod

Doba spolupráce - do októbra/novembra 2022. Termín na splnenie povinnosti je 30.9.2022, ale predpokladá sa, že ani po tomto termíne nebudú mať všetky spoločnosti povinnosť splnenú. Ťažiskové mesiace sú ale august a september.

Informácie o výberovom konaní
Výberové konanie prebieha nasledovne:
1. Napíšte prázdny email na [email protected] (tento email neslúži na komunikáciu).
2. Automaticky Vám na email príde link na dotazník na vyplnenie a informácie o spolupráci.
3. Podľa dotazníka posúdime, či ste vhodným kandidátom na pozvanie na pohovor a ozveme sa Vám emailom s feedbackom.

Prosím, na ponuku reagujte len v prípade, ak máte predchádzajúce skúsenosti (min. 6 mesiacov) s aktívnym telefonickým oslovovaním (obvolávanie databázy, telefonický predaj produktov a služieb, prieskum trhu a podobne).

V prípade, ak by sme Vás nevybrali na pozíciu telefonického operátora a ste z Bratislavy, je potenciálna možnosť na administratívnu prácu (vybavovanie objednávok zápisu údajov do ORSR). Práca je z kancelárie, nie z domu. Odmena 8€/hod. Otázka ohľadom tejto práce je v dotazníku.

Pohovor a zaškolenie prebieha osobne v Bratislave, alebo online pre záujemcov mimo BA. Obvolávanie sa vykonáva z domu.

Informácie o zákonnej povinnosti:
Zákon č. 530/2003 o obchodnom registri ustanovil pre všetky spoločnosti s.r.o. povinnosť doplniť rodné čísla spoločníkov do ORSR. Pri nesplnení tejto povinnosti do 30.9.2022 hrozí spoločnostiam pokuta 3 310 €. Naša spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o. poskytuje službu zápisu rodného čísla do ORSR.

Progresívne odmeňovanie
Flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu je potrebné poslať prázdny email na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti

Spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o. poskytuje efektívne služby firemným zákazníkom prostredníctvom webstránky www.efektivnejsie.sk.

Vďaka automatizácii vybavenia objednávok sme schopní robiť veci za skvelé ceny. Veľkou výhodou pre našich klientov je široký rozsah našich služieb a skúsenosti.

ID: 4395058  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.