Pomocník na stavbe pri vodároch/elektrikároch HLS práce - Nemecko, nemecký jazyk podmienkou

Dubai Industry, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný živnostník so znalosťou nemeckého jazyka?
Máme pre Vás dlhodobé uplatnenie v Nemecku.

- pomocné a montážne práce pri výmene elektroinštalácií v priemyselných halách alebo v školách
- pomocné a montážne práce pri vodoinštalatéroch, priemyselné inštalácie, sanita a pod.
- aktívne využívanie nemeckého jazyka

- dlhodobá pracovná ponuka
- fakturácia každé dva týždne
- sprostredkovanie ďalšej zákazky po dokončení stavby
- možnosť dohodnúť si turnusy podľa potreby
- možnosť pracovať nadčasy a slušne si privyrobiť
- neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie, registráciu alebo pod.

Prosíme kandidátov, aby nám spolu so životopisom zaslali aj aktuálnu fotografiu. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- preukázateľné referencie
- stredoškolské vzdelanie
- v prípade, že sa jedná o partiu, stačí ak 1 z nich bude ovládať nemčinu

Aktivity spoločnosti Dubai Industry s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou dodáva momentálne svojim partnerom viac ako 100 pozícií rôznych technických zameraní v oblasti energetiky a stavebnej výroby. Sme progresívna spoločnosť ktorej cieľom je kvalita a zvyšovanie pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3470014  Dátum zverejnenia: 7.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3700€