Externý Náborár

eFACHMANN s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 a viac podľa provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pravidelné vyhľadávanie a nábor kandidátov na vopred určené pracovné pozície v Nemecku
- koordinácia celého náborového procesu s cieľom zaručiť úspešné a včasné doručenie zamestnancov klientovi
- spolupráca na náborovej stratégii a marketingu
- správa databázy uchádzačov a jej aktualizácia
- budovanie optimálneho vzťahu s našimi klientmi
- podpora a poradenstvo pre uchádzačov o zamestnanie
- reporting

- nábor pre overené nemecké spoločnosti
- ponuka vysokých platov a benefitov pre našich kandidátov
- možnosť HPP
- flexibilná pracovná doba
- práca z domu!!!
- zabezpečený preklad Profilov do Nemeckého jazyka atd.

Prosím zašlite CV na mailovú adresu gabco@efachmann.sk a do predmetu uveďte názov pracovnej pozície. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Aktivity spoločnosti eFACHMANN s.r.o. sú zamerané na trhy západnej a severnej Európy. Od roku 2006 pôsobí naša spoločnosť prevažne na nemeckom trhu v poskytovaní stavebných, personálnych a výrobných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálna agentúra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie výhodou
- prax min 3 roky s náborom výrobných pozícií
- nemecký jazyk výhodou
- orientácia na výsledky
- flexibilita
- MS Office pokročilé znalosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

eFACHMANN s. r. o.
Kysucká cesta 3
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Václav Česánek
E-mail: poslať životopis
ID: 3466364   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 a viac podľa provízií