DEV OPS junior

eFabrica, a. s.

Miesto práce
Trnavská cesta 57, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh, tvorba, prevádzka, monitoring a support multiserverových systémov šitých na mieru zákazníka,
- Manažment cloud infraštruktúry,
- Tvorba CI/CD prostredia,
- Manažment Git repozitárov,
- Tvorba automatizačných mechanizmov pre integráciu mikroservisových aplikácií,
- Implementácia elastickej a server-less infraštruktúry, auto-scaling, lambda services,
- Provisioning a automatizácia tvorby systémov (Ansible),
- Spolupráca s developerským tímom pri nasadzovaní nových technológií,
- Práca s virtualizačnými technológiami (VM Ware, OpenStack, ...).

- Práca v priateľskom kolektíve v priateľskej atmosfére.
- Flexibilná pracovná doba - primárne nás viac zaujíma či máš tasky hotové načas, ako to, kedy a kde si ich urobil.
- Práca na zaujímavých projektoch, ktoré väčšinou hýbu slovenským aj zahraničným internetom.
- Školenia, účasť na odborných konferenciách, možnosti vzdelávať sa a profesne rásť.
- Bowling, lezenie na umelej stene, lístky na športové a kultúrne podujatia, teambuildingy, ...
- Možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer alebo živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť práce a fungovania Linux OS (Debian/Ubuntu, Red Hat/CentOS),
- Shell (sh, bash, zsh, ...),
- Git,
- Ansible,
- Znalosť cloud platforiem (Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform),
- Skúsenosti s Docker, Kubernetes,
- Skúsenosti s SQL databázami (MySQL, PostgreSQL),
- Skúsenosti s NoSQL databázami (Redis, MongoDB, InfluxDB),
- Znalosť ElasticSearch technológie,
Zabbix, Telegraf, Grafana.

Inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa návrhom a vývojom internetových riešení a portálov. Použitie moderných a progresívnych technológií spoločne s profesionálnym prístupom nám umožňuje prinášať nové a zaujímavé riešenia pre našich klientov. Podporujeme tvorivé prostredie pre vznik nových myšlienok a ich uplatnenie i v komerčnej praxi.
Oddelenie, ktorého by si bol súčasťou je kreatívne štúdio patriace pod developerskú spoločnosť eFabrica, a.s. Zameriavame sa na služby v oblasti grafického a aplikačného dizajnu komplexných internetových aplikácii s dôrazom na jedinečnú použiteľnosť a user exprience.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3619399  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac