Front-end developer

eFabrica, a. s.

Trnavská cesta 57, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu CSSkára - webdesignera so zmyslom pre detail.

- spracovanie designov podľa podkladov dodaných od grafika
- vytváranie HTML a CSS šablón
- optimalizácia kódu a testovanie šablón na rôznych typoch prehliadačov / mobilných zariadení
- aktívna práca s javascriptovým frameworkom jQuery
- skúsenosti s responsívnym designom výhodou
- grafické cítenie výhodou, ale prehnaný zmysel pre detail nevyhnutnosť
- nasadenie a aktívny prístup pri tvorbe wireframes / designu projektov
- prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia

- seriózny a ľudský prístup
- flexibilný pracovný čas
- kreatívne pracovné prostredie
- prácu v tíme medzi skúsenými developermi - určite sa veľa nových vecí naučíš
- adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Aké sú nutné podmienky pre kandidáta:
- skúsenosti na reálnych projektoch (musíš zaslať svoje referencie - stačia tie, na ktoré si najviac hrdý, ideálne aj s popisom čo si na daných projektoch robil a ako)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
AJAX - Pokročilý
XHTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa návrhom a vývojom internetových riešení a portálov. Použitie moderných a progresívnych technológií spoločne s profesionálnym prístupom nám umožňuje prinášať nové a zaujímavé riešenia pre našich klientov. Podporujeme tvorivé prostredie pre vznik nových myšlienok a ich uplatnenie i v komerčnej praxi.
Oddelenie, ktorého by si bol súčasťou je kreatívne štúdio patriace pod developerskú spoločnosť eFabrica, a.s. Zameriavame sa na služby v oblasti grafického a aplikačného dizajnu komplexných internetových aplikácii s dôrazom na jedinečnú použiteľnosť a user exprience.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1733625  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou