Podpora predaja pre náhradné diely

EF Logistic Services s.r.o.

Miesto práce
P3 Logistic Parks: P3 Bratislava D2, Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ 13.plat, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Lozorne hľadáme šikovného, samostatného a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu, ktorý/ktorá  má predchádzajúcu skúsenosť s katalógmi náhradných dielov.​

Čo bude náplňou Vašej práce?

- vyhľadávanie tovaru v katalógoch náhradných dielov
- poskytovanie informácii klientom ohľadom dostupnosti tovaru
- objednávanie tovaru zákazníkom
- kontrola dodávok a komunikácia s logistickou spoločnosťou
- komunikácia s predajným a nákupným oddelením v rôznych krajinách, ktoré spoločnosť zastupuje
- aktívna komunikácia s klientom telefonicky a e-mailovo
- technické poradenstvo
- písomná a ústna komunikácia so zahraničím na každodennej báze
- podpora predaja (dohadovanie stretnutí nových klientov pre predajný team)
- odkomunikovanie marketingových akcií klientovi
- vytváranie prezentácii a reportov nadriadenému

Čo ponúkame?
Zázemie v stabilnej spoločnosti, kde nájdete naozaj dobrý tím mladých ľudí, v ktorom sa budete cítiť dobre. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. Určite poteší pracovná doba, ktorá je v čase od 08:00 do 16:30. Okrem teda už spomenutej super práce, skvelých kolegov a kávičky Vás čakajú aj iné benefity, napr.:
- stravné lístky/finančný príspevok v hodnote 6€/deň (5,05€ v čistom)
- 13. plat vyplácaný v januárovej výplate
- kvartálne odmeny
- 2 dni administratívne voľno
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..)
- príspevok zamestnávateľa do DDS (III.pilier)
- darčekové/vianočné poukážky v hodnote min. 140€
- starostlivosť na súkromnej klinike hradená zamestnávateľom
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- jazykové kurzy a školenia
- jubilejné odmeny, príspevok pri svadbe, príspevok pri narodení dieťaťa...
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (ovocné dni, vitamínové balíčky, zamestnanecký prenájom
vozidla...)

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Katalógy náhradných dielov - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je potrebný základný prehľad v katalógoch náhradných
dielov
- príjemné vystupovanie
- lojalita
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- zodpovednosť
- zmysel pre detail a dôslednosť

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. sa zaoberá logistikou - distribúciou a skladovaním nových náhradných dielov.
Spoločnosť pôsobí na Slovensku v oblasti nákupu a predaja náhradných dielov pre značky vozidiel Peugeot, Citroën, Opel, DS, Fiat, Abarth, Jeep a Alfa Romeo pre krajiny Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Bosna a Herzegovina, Chorvátsko, a Slovinsko.
Spoločnosť patrí do skupiny Emil Frey Group, európskeho lídra na trhu v oblasti automotive. Skupina Emil Frey a jej aktivity sú zamerané na nákup a predaj nových a jazdených motorových vozidiel, ako aj predaj náhradných dielov, skladových a logistických služieb, atď.
Prevádzka spoločnosti sa nachádza v Logistickom parku P3 pri Lozorne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Kotradyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3717441  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac