Hľadáme nového kolegu na pozíciu teamleader zákaznického centra s aktívnou angličtinou!

EF Logistic Services s.r.o.

Miesto práce
P3 Logistic Parks: P3 Bratislava D2, Lozorno
Termín nástupu
01.10.2019 (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, usmievavých kolegov a príjemnú atmosféru. Ak ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a máte predchádzajúce skúsenosti z call centra, zo zákazníckeho centra, resp. zo zákazníckej podpory v oblasti AUTOMOTIVE, tak ste práve našli prácu vhodnú pre Vás!

Čo bude náplňou Vašej práce?
- riadenie zvereného tímu zamestnancov
- vytváranie prezentácii a reportov nadriadenému
- písomná a ústna komunikácia so zahraničím na každodennej báze
- komunikácia s predajným a nákupným oddelením v rôznych krajinách, ktoré spoločnosť
zastupuje
- aktívna komunikácia s klientom telefonicky a e-mailovo
- poskytovanie informácii klientom ohľadom dostupnosti tovaru
- objednávanie tovaru zákazníkom
- kontrola dodávok a komunikácia s logistickou spoločnosťou
- technické poradenstvo
- vyhľadávanie tovaru v systémoch
- podpora predaja (dohadovanie stretnutí nových klientov pre predajný team)
- odkomunikovanie marketingových akcií klientovi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200€ ( platové ohodnotenie závisí od úrovne kvalifikácie) + 13.plat

Čo ponúkame?
Zázemie v stabilnej spoločnosti, kde nájdete naozaj dobrý tím mladých ľudí, v ktorom sa budete cítiť dobre. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto sme pripravení učiť Vás a odpovedať na Vaše otázky. Určite poteší pracovná doba, ktoré je v čase od 08:00 do 16:30. Okrem teda už spomenutej super práce, skvelých kolegov a kávičky ťa čakajú aj iné benefity, napr.:

- stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ)
- firemné vozidlo (aj na súkromné účely)
- 13. plat
- celoročná zdravotná starostlivosť na súkromnej zdravotnej poliklinike (100% hradí
zamestnávateľ)
- jazykové kurzy a odborné školenia
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..)
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (darčekové poukazy, zamestnanecký prenájom vozidla...)

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca prax v oblasti AUTOMOTIVE je
podmienkou
- príjemné vystupovanie
- lojalita
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- zodpovednosť
- zmysel pre detail a dôslednosť

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. sa zaoberá logistikou a skladovaním nových náhradných dielov. Spoločnosť pôsobí na Slovensku v oblasti nákupu a predaja náhradných dielov pre značky vozidiel, Peugeot, Citroen, Opel a DS. Prevádzka spoločnosti sa nachádza v Logistickom centre P3 pri Lozorne.
Spoločnosť patrí do skupiny Emil Frey Group, európskeho lídra na trhu v oblasti automotive. Aktivity skupiny sú zamerané na nákup a predaj motorových vozidiel, logistické služby, atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prievozská 4/C
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Kotradyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3717441   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200€ ( platové ohodnotenie závisí od úrovne kvalifikácie) + 13.plat