Si absolvent? Tak poď k nám! Obsadzujeme pozíciu administratívna podpora pre urgentné objednávky!

EF Logistic Services s.r.o.

Miesto práce
P3 Logistic Parks: P3 Bratislava D2, Lozorno
Termín nástupu
jún 2019 (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu hľadáme nového člena! Nevadí nám, že nemáš žiadne skúsenosti, stačí ti chuť pracovať a učiť sa. Náplňou tvojej práce bude:
- vytváranie systémových urgencií podľa požiadaviek, ich kontrola a správnosť
- spracovanie pravidelných reportov
- spracovanie štatistiky a prieskumov
- komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 950€ + odmeny

- stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ)
- výkonnostný bonus
- 13. plat
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- zabezpečenie zdravotnej starostlivosti v súkromnej poliklinike
- zamestnávateľ poskytuje a plne hradí skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky, zamestnanecký prenájom vozidla...)

Ďakujeme všetkým ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. je spoločnosťou patriacou do skupiny Emil Frey Group, pôsobiacou v oblasti automotive. Spoločnosť na Slovensku zastrešuje nákup a predaj náhradných dielov na vozidlá Peugeot, Citroen a DS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EF Parts & Logistic Service s. r. o.
Prievozská 4/C
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Kotradyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3644996   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950€ + odmeny