Hiring manažér

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400,- EUR - základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy až do 3000,- EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Vašou silnou stránkou komunikácia s ľuďmi a schopnosť niesť zodpovednosť? Poslaním manažéra bude pomáhať našim kolegom budovať sieť potenciálnych zamestnancov.
Viete riadiť malý kolektív, ste tímový hráč, kreatívny a baví Vás marketing ?
Máte šiesty zmysel pri výbere správnych ľudí?
Pristupujete k práci s úprimným záujmom a nadšením?
Budujete si vzťahy na základe úcty a rešpektu?
Ochotne zdieľate spoločné hodnoty a vzájomne sa dokážete podporovať?

Čo očakávame od MANAŽÉRA klientského centra ?

• Zvyšuje mesačné plnenie objednávok pre Nemeckých Klientov
• Vyhľadáva a identifikuje nové zdroje a možnosti pre nábor
• Analyzuje pracovný trh, identifikuje cieľovú skupinu
• Organizuje, plánuje a deleguje úlohy
• Identifikuje vhodné regióny na základe náborových centier pre naplnenie požiadaviek u
klienta
• Sleduje nové trendy a vývoj trhu práce a nastavuje marketingovú komunikáciu
• Prezentuje spoločnosť EDYMAX SE na rôznych verejných podujatiach
• Zodpovedá za plnenie objednávok u klientov na nábore dočasne pridelených
zamestnancov pre všetky projekty SR,ČR a hlavne Nemecko
• Koordinuje všetky súvisiace aktivity spoločnosti, zamerané na oblasti náboru
pracovných síl
• Zodpovedá za plnenie cieľov a stanovených plánov vo zverenej oblasti
• Rieši požiadavky od zamestnancov a dožaduje sa spätnej väzby na spokojnosť
• Monitoruje a zaznamenáva výsledky výkonov svojho TÍMU a predkladá reporty vedeniu
spoločnosti

Čo dokáže MANAŽÉR klientského centra?
• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta, dokáže
zaujať
• Dokáže viesť a byť vzorom, počúvať a realizovať dobré nápady
• Štandardizuje postupy pri poskytovaní personálnych služieb súvisiacich s náborom
• Zabezpečuje koordináciu všetkých činností spojených s prácou RECRUITEROV
• Riadi výkon malého tímu v súlade s personálnou stratégiou spoločnosti, zabezpečuje ich
motiváciu , rast a rozvoj
• Je motivovaný pozitívnymi výsledkami riadených projektov
• Dokáže procesne nastaviť a podieľať sa na aktivitách svojho TÍMU v odbornom vedení
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Zvláda záťažové situácie

Čo získa od spoločnosti MANAGER klientskeho centra?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry so 14-ročnou tradíciou
• Telefón a notebook aj na súkromné účely
• Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému
finančnému ohodnoteniu
• Sociálny program
• Školenia, tréningy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edymax SE

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Skúsenosti s obdobnou pozíciou
- Schopnosť zvládať časový stres
- Schopnosť úplnej samostatnej a tímovej práce
- Schopnosť zodpovedne a strategicky riadiť Klientské
centrum
- Schopnosť aktívne vyhľadávať riešenia, možnosti
a postupy
- Precíznosť a vysoká orientácia na kliena a
výsledok
- Lojalita

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 44 dní)
Adresa spoločnosti
Edymax SE
Hurbanova 21
085 01 Bardejov
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Anna Barániková
Tel.: +421915576481
E-mail: poslať životopis
ID: 3395320   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400,- EUR - základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy až do 3000,- EUR