Objektový manažér

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte v živote výzvy ? My hľadáme niekoho, kto je samostatný a nebojí sa tvrdej práce a je zodpovedný za svoje výsledky. Poďte s nami do toho a sami sa rozhodnite, kde sú Vaše limity !

Ako pracuje Objektový manažér?

• Zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov, t.z. hladký priebeh
upratovania u konkrétneho klienta podľa definovaných požiadaviek
• Zodpovedá za kvalitu a včasnosť odvedenej práce
• Zastrešuje komplexný chod zverených projektov.
• Zodpovedá za ekonomickú výnosnosť zverených projektov,
• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Riadi a koordinuje zamestnancov upratovacích služieb, má prehľad o ich
dochádzke, vie kedy je kto na dovolenke, alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami
a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky

Čo vie Objektový manažér ?

• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny
• Ovláda základné programy balíčka MS Office na užívateľskej úrovni
• Dokáže zachovať chladnú hlavu i v konfliktnej situácií
• Je starostlivý, dôsledný a samostatný, nepotrebuje dozor
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Aktívny vodič– ročne nad 20 000 Km
• Pokiaľ hovorí anglicky , má výhodu
• Výhodou je znalosť zákonníka práce

Čo získa od spoločnosti Objektový manažér ?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry so 14-ročnou tradíciou
• Referenčný automobil, telefón, notebook
• Motivujúci plat
• Odmenu za výkon
• Zaškolenie a podporu po celú dobu pracovného pomeru

Príďte nás presvedčiť o tom, že chceme práve Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX SE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• analytické a systematické myslenie
• asertivita
• sebaovládanie a sebaistota
• spoľahlivosť
• výborná pamäť
• pozornosť
• precíznosť
• praktické myslenie
• všestrannosť
• vedomosti Zákonníka práce
• prax 2 roky z prostredia upratovacej
spoločnosti výhodou

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3335670  Dátum zverejnenia: 15.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900