Vodič novovyrobených vozidiel

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
pracovná zmuva: 500€ + príspevky do 400€ NETTO živnosť: 6€ / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava novovyrobených koncernových vozidiel VW v priestoroch závodu
- navážanie vozidiel na úsek transportnej ochrany vozidiel
- vyvážanie vozidiel z úseku transportnej ochrany vozidiel na parkovisko
- lepenie ochranných autofólií na vozidlá
- aplikovanie ochranných návlekov na vozidlá

- miesto výkonu práce: Bratislava – Devínska Nová Ves

- zabezpečené ubytovanie

- práca vhodná pre ženy, mužov, páry a skupiny pracovníkov

- práca v 4-zmennom pracovnom režime

- ponúkaný plat: 700€-850€ NETTO, základná zložka mzdy 500€ brutto

- živnosť: 6€/hodina

- práca v stabilnej spoločnosti (nie v personálnej agentúre)
- istota dlhodobej spolupráce a stabilného príjmu
- zmluva na dobu neurčitú alebo živnosť
- pracovný odev
- stravné lístky
- poskytujeme zálohy

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Ing. Róbert Kajzer
[email protected]
+421 905 570 991

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz sk. B
- manuálna zručnosť
- zmysel pre tímovú prácu

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3280531  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pracovná zmuva: 500€ + príspevky do 400€ NETTO živnosť: 6€ / hodina