Pracovník lakovne. Nástup ihneď! (Trnava)

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
697€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava karosérii na lakovanie
- nanášanie laku
- odstraňovanie chýb laku
- finálny lakovací proces
- balenie karosérií do ochranných obalov
- zabezpečenie odborných školení potrebných pre výkon práce
- práca v 3 - zmennej prevádzke (8hod. zmeny)
- miesto výkonu práce: Trnava (Zavar)

- základná mzda: 697€
- nočné príplatky 1,60€/h
- od 2. mesiaca individuálna prémia: 65€
- od 3. mesiaca kolektívna prémia: 35€
- 13. plat (polovica vyplatená v júni a polovica v decembri)
- chutné raňajky, obedy, večere za 0,90€
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu s možnosťou prechodu do kmeňového stavu po splnení
podmienok
- pravidelné zálohy
- ubytovanie prvý mesiac ZDARMA (2. mesiac si zamestnanec dopláca 60€ a od 3. mesiaca si zamestnanec hradí 96€)

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Je čas zarobiť na darčeky!
Neváhaj a zavolaj na tel. číslo (stačí aj prezvoniť)
0915 886 923, 0917 911 777

Trnava – Zelený Kríček 2
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom závode výhodou
- bezchybný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- obratnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3262255  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 697€/mesiac