Hiring Manager- náborovanie kandidátov je Vašou silnou stránkou? Ste komunikatívny a viete si získať ľudí svojím prejavom? Hľadáme práve Vás !

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
BARDEJOV, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme a budujeme spoločnosť, dávame možnosť NOVÝM kolegom! Orientujete sa v nábore ľudí a máte skúsenosti s hiringom? Máte organizačné schopnosti ? Zodpovednosť je Vaša silná stránka a nebojíte sa výziev?

Čo očakávame od HIRING MANAGERA ?
• Vyhľadáva a identifikuje nové zdroje a možnosti pre Slovenský trh práce
• Analyzuje pracovný trh, identifikuje cieľovú skupinu
• Identifikuje vhodné regióny na základe náborových centier pre naplnenie požiadaviek u klienta
• Sleduje nové trendy a vývoj trhu práce
• Koordinuje všetky súvisiace aktivity spoločnosti, zamerané na oblasti náboru
• Zodpovedá za plnenie cieľov a stanovených plánov vo zverenej oblasti
• Vytvára nové inovatívne možnosti na HR marketing a tým zabezpečuje informácie pre kandidátov

Čo dokáže HIRING MANAGER ?
• Príjemne vystupuje, je empatický a komunikatívny, nenechá sa zahnať do kúta, dokáže zaujať
• Pristupuje k ľudom prostredníctvom prirodzenej autority
• Dokáže viesť a byť vzorom, počúvať a realizovať dobré nápady
• Riadi výkon malého tímu v súlade s personálnou stratégiou spoločnosti, ich motiváciu, rast a rozvoj
• Spracúva reporty a hlásenia pre vedenie spoločnosti
• Je motivovaný pozitívnymi výsledkami riadených projektov
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Aktívny vodič

Čo získa od spoločnosti HIRING MANGER?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 13-ročnou tradíciou
• Odmenu za efektívne plnenie požiadaviek
• Možnosť flexibilne si organizovať čas

Informácie o výberovom konaní

- skúsenosť v oblasti personalistiky výhodou
- skúsenosť na podobnej pozícii
- vítame nové nápady pre kvalitnejšie náborovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia: 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre vyše 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre našich 7 000 pridelených zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer, Ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• analytické a systematické myslenie,
• spoľahlivosť,
• organizačne schopnosti ,
• vnútorna stabilita a integrita,
• odolnosť voči stresu a mentálnej záťaži,
• precíznosť, vysoká orientácia na výsledok a klienta

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3225818  Dátum zverejnenia: 1.12.2017