Vodič VZV - Bratislava (práca v logistickej spoločnosti). Možnosť obnovenia papierov a ubytovania.

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780€ + 200€ + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
- nakladanie a vykladanie tovaru / paliet
- ukladanie materiálu do stohov podľa presných postupov
- 2-zmenná až 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka
- pozícia si vyžaduje predchádzajúcu pracovnú skúsenosť

- zober so sobou kamaráta alebo manželku a získaš ďalších 200€
- len u nás dostanete stravný lístok dopredu. Už po prvom odpracovanom dni.
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci
- príplatky za nepretržitú prevádzku
- bonusy: motivačný, kvalifikačný, za nadčas
- dochádzkový bonus: 50,- € brutto
- osobné ohodnotenie za vykonanú prácu na pracovisku 75,70 €
- stravný lístok v hodnote 3,38 €
- možnosť týždenných záloh
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom
- odpracuj celý mesiac a ubytovanie máš za 50€

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Trnava – Zelený Kríček 2
email: [email protected]
tel.: 0915 886 923, 0917 911 777

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV - podmienka
- platné/neplatné doklady na VZV triedy: A,C,D,W1 – výhoda (možnosť obnovenia preukazu zadarmo)
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3206966  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780€ + 200€ + príplatky a bonusy