Špecialista externého náboru - Maďarsko, Srbsko

EDYMAX Facility Management SE

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi otvárate nové možnosti ľuďom uplatniť sa na trhu práce ? Ste otvorený na komunikáciu so širokou skupinou ľudí ? Máte nevyčerpateľnú chuť osloviť stále nových kandidátov? Orientujete sa v legislatíve zdrojovej zemi ?

Čo vie zvládať Špecialista externého náboru?
• Jeho osoba dominuje empatiou, nestráca pozitívny pohľad, nenechá sa zahnať do kúta, dokáže zaujať
• Pristupuje k ľudom prostredníctvom prirodzenej komunikácii,
• Dokáže viesť a byť vzorom, počúvať a realizovať dobré nápady
• Vytvára priaznivé prostredie pre kandidátov, ktorý prejavia záujem o prácu
• Spracováva výstupy z projektu pre vedenie spoločnosti
• Je motivovaný pozitívnymi výsledkami riadeného projektu
• Dokáže procesne nastaviť a podieľať sa na aktivitách, na možnosti vycestovať zo zdrojovej zemi
• Je časovo a priestorovo flexibilný
• Je vnútorne motivovaný, cieľavedomý a vyrovnaný
• Vie komunikovať v anglickom jazyku /veľkou výhodou jazyk zdrojovej zemi /
• Aktívny vodič

Čo získa od spoločnosti Špecialista externého náboru?

• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 13-ročnou tradíciou
• Služobný automobil, telefón, notebook
• Odmenu za výkon
• Možnosť flexibilne si organizovať čas

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA
- skúsenosť v oblasti náboru a legislatívy v zdrojovej zemi,
- skúsenosť s koordinovaním malého projektu
- obchodné a manažérske zručnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia: 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre vyše 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre našich 7 000 pridelených zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer, Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo požadujeme od Špecialistu externého náboru ?

• Zodpovednosť za nábor nových pracovníkov v zemi Maďarsko, Srbsko
• Analyzuje pracovný trh, cielene identifikuje vhodných kandidátov na nábor
• Vytvorenie externej siete dodávateľov pre nábor dočasne pridelených zamestnancov
• Príprava marketingovej kampane zameranej na nábor uchádzačov o prácu, vyhľadávanie a identifikovanie nových zdrojov na kandidátov
• Dohľad nad realizáciou prijatých objednávok, zodpovednosť za plnenie počtu požadovaných zamestnancov
• Nájsť riešenie na náhle vzniknuté situácie, riešiť niekedy krízové situácie
• Priestor na vycestovanie na vzniknutých zákazkách
• Zodpovedať za plnenie cieľov a stanovených plánov vo zverenej oblasti

- komunikačné zručnosti
- orientacia v problematike náboru
- samostatnosť a odolnosť voči stresu
- sebareflexia

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3195751  Dátum zverejnenia: 3.10.2017