Operátor výroby - Galanta

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Galanta
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- práca na kvalite, linke aj v logistike
- čisté prostredie s jemnou elektronikou
- výroba LED monitorov / modulov
- práca je vhodná aj pre šikovných ABSOLVENTOV, ktorí sa neboja práce!
- práca v stoji, tempe, v 1, 2,3-zmennej prevádzke

- 13. a 14. plat
- ubytovanie a doprava ZDARMA
- pravidelné zálohy
- stravné lístky v hodnote 3,38 €
- 1 x cesta do mesiaca zdarma
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT:

email: [email protected]
volajte zdarma zákaznícky servis 0800 600 200

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- chuť pracovať nadčas
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
- manuálnu zručnosť
- VÝPIS Z REGISTRA TRESTOV – podmienka!

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3155693  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700€