Nenáročná montážna práca v Trnave – elektrotechnický priemysel. Ubytovanie tri mesiace zadarmo.

EDYMAX SE

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600 - 750 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osadzovanie dosiek plošných spojov
- ručná montáž
- testovanie
- manuálna práca
- fyzická nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí
- práca v 4 zmennej nepretržitej prevádzke

- po skúšobnej dobe bonus 120€
- príplatok na hodinu (poobedná, nočná zmena)
- príplatky za nadčas 25%, prácu cez víkend 50% a sviatky 100%
- dochádzkový bonus 40 €
- výkonnostný bonus do 50 €
- zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
- stravné lístky
- zdarma doprava do práce z práce v Trnave !
- ubytovanie zdarma prvé tri mesiace

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
Trnava – Zelený Kríček 2
email: dchocholackova@edymax.com
tel.: 0915 886 923

Bratislava – Bajkalská 22
email: mbrunovska@edymax.com
tel: 0905489946

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- 100% zdravotný stav,
- chuť pracovať a učiť sa nové veci

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia : 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 100 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 7 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDYMAX SE
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
ID: 3104798   Dátum zverejnenia: 16.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.