Skladový manipulant – vodič VZV - Ulm/Nemecko

EDYMAX SE

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 9,85€/ hodina + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda
- preprava tovaru vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
- nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov (i ručne)
- zdvíhanie a prenos až 40 kg vecí
- práce podľa pokynov majstra – nie je to len práca s vozíkom
- všeobecné pomocné práce
- práca vhodná pre mužov, ženy

- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
- starostlivosť EDYMAX koordinátora
- príspevok na ubytovanie
- príspevok na cestu do Nemecka
- možnosť pravidelných záloh

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Volajte ZDARMA: 0800 600 200
email: praca@edymax.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- znalosť nemeckého jazyka na úrovni A1/A2 (slovom aj písmom)
- prax v obore
- čistý register trestov
- manuálna zručnosť

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia : 13 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 100 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 7 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDYMAX SE
Bajkalská 22
821 09 Bratislava
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
ID: 3104160   Dátum zverejnenia: 16.6.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.