Zoraďovač / nastavovač v Hornej Strede

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
768 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavuje výrobné a technologické zariadenia, prípravky, montážne linky a automaty,
- vykonáva údržbu výrobných zariadení a prípravkov,
- kontroluje stanovené parametre zverených zariadení a následne kontroluje parametre výrobkov,
- vyskladňuje, pripravuje a balí materiál,
- hlási chyby, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kvalitu výroby,
- pracuje s chemickými látkami.

- zvozová doprava
- 13.ty plat
- výkonnostné prémie do výšky 20%
- dochádzkový bonus 80€
- nočné príplatky,
- zabezpečené stravovanie v podnikovej jedálni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

VACUUMSCHMELZE vyvíja, vyrába a uvádza na trh magnetické špeciálne materiály a z toho ïalej zušachtené výrobky.

V roku 1914 založila prvá vákuová taviaca pec základný kameò pre dnešnú VACUUMSCHMELZE. Tavenie zliatin pod vákuom nasledovalo priemyselne už od roku 1923.
Dnes ponúka VACUUMSCHMELZE široké spektrum vysokohodnotných polotovarov, dielov, induktívnych prvkov, komponentov a systémov, ktoré sa používajú v rôznych oblastiach a priemyselných odvetviach, od konštrukcií hodín až po lietadlá. Použitie výrobkov VACUUMSCHMELZE je tak rozsiahle, že každý jeden z nás ich denne používa bez toho, aby o tom vedel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik/nastavovač

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- SOU odbor: strojárstvo, mechanik/nastavovač
- ochota pracovať na nepretržitý 12-hod. režim

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3891427  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 768 EUR/mesiac