Vedúci vývoja - atraktívna spoločnosť a práca, skvelý plat a benefity

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
❤️Ihned/Domluvou❤️
2 500 - 3 000 EUR/mesiac❤️Skvely plat, bonusy, benefity, príspevky, konečný plat závisí od skúseností uchádzača❤️

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

☝️☝️☝️Máte skúsenosti s komplexným vývojom výrobkov v potravinárskom priemysle a ich zavádzaním do výroby? Ste inovatívny a komunikatívny typ, ktorý dokáže spojiť a viesť našich skvelých kolegov z niekoľkých rôznych oddelení do jedného tímu? Láka Vás skvelý plat, bonusy, benefity, stabilné a dlhodobé zamestnanie a možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu? Výborne, v tom prípade spolu urobme prvý krok k Vašej vysnívanej práci!!!☝️☝️☝️

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu ➡️ VEDÚCI VÝVOJA v potravinárskom priemysle (m/ž)⬅️, ktorí ocenia zázemie modernej a atraktívnej spoločnosti, pre ktorú je spokojnosť zamestnancov na prvom mieste. Človeka, ktorý sa bude tešiť z možnosti vo veľkej miere uplatniť svoje vízie, skúsenosti a prax. Kolegu, ktorý bude mať radosť zo skvelých podmienok, priateľského kolektívu, rodinnej atmosféry či dokonca dotovaného ubytovania alebo náklady na sťahovanie.

Ako bude vyzerať váš pracovný deň?

✅Vedenie tímu kolegov z jednotlivých oddelení s cieľom zabezpečiť spoluprácu a realizáciu projektu.

✅Podpora kultúry inovácií pri vytváraní nových nápadov a produktov.

✅Vypracovanie a udržiavanie komplexného plánu produktu počas celého cyklu.

✅Dohľad na proces kontroly kvality produktov a vstupných surovin.

✅Spolupráca s kolegami z jednotlivých oddelení (technológie, marketing, PR, kvalita, predaj).

❤️Stabilní a dlhodobé zamestnanie na TPP.

❤️Príležitosť široko uplatniť svoju víziu, skúsenosti a prax.

❤️Skvělý tím spolupracovníkov a vedenie.

❤️Atraktivní plat.

❤️Bonusy a benefity.

❤️Príspevok na presťahovanie a ubytovanie.

❤️Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu.

❤️Mobilný telefón a notebook na súkromné použitie.

❤️Stravné lístky.

❤️A mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne: potravinárský priemysel, Chemicko-technologický priemysel, Technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

➕SŠ/VŽ vzdelanie

➕Komunikačné schopnosti

➕Flexibilita

➕Samostatnosť

➕Orientácia na riešenie a výsledok

Znie to skvele, nemyslíte?⏱ Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa Vám do 24 pracovných hodín a dohodneme sa na ďalšom postupe. Urobte s nami prvý krok k vysnívanej práci.☎️

Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Romanowski, MSc., MBA
Tel.: +421905469772
E-mail: poslať životopis
ID: 4838183  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac