Recruiter Bratislava

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Ste skúsený RECRUITER a zaujíma Vás perspektívna kariéra s možnosťou dlhodobého rozvoja?

Hľadáme kreatívneho a komunikatívneho človeka s dobrými nápadmi.

Skúseného a motivovaného profesionála, náborového nadšenca so skvelým ťahom na bránku, ktorý sa orientuje ako doma, tak aj v zahraničí.

Empatického a dynamického Recruitera s chuťou podieľať sa na ďalšom raste spoločnosti, nebojí sa zodpovednosti a kvalitne odvedená práca je pre neho samozrejmosťou.

Hlavné aktivity, za ktoré budete zodpovedný/á:

Nábor, marketing, administratíva

• Identifikácia objednávky u klienta, presná definícia požiadavky a spustenie potrebných aktivít

• Rozdelenie objednávky, podľa interného postupu podľa dostupných kapacít na naplnenie objednávky

• Monitoring situácie na regionálnom trhu práce, monitoring konkurencie

• Vedenie náborových marketingových aktivít v regióne na získavanie nových kontaktov

• Definícia a analýza cieľovej skupiny kandidátov pre nábor zamestnancov – regionálna a nadnárodná

• Selekcia vhodných profilov z databázy, aktívne vyťažovanie kontaktov z databázy

• Správa online nástrojov pre náborové a marketingové aktivity (portály, sociálne siete, web, …)

• Vytvorenie a koordinácia externej siete recruiterov , koordinácia externých zdrojov náboru

• Nábor zamestnancov na pracovné pozície podľa požiadaviek z objednávky klienta

• Aktívny kontakt s uchádzačmi, osobné pohovory, online pohovory

• Testovanie kandidátov podľa požiadaviek objednávky a projektovej smernice

• Kompletný zber dát od kandidátov pre administráciu nástupu zamestnanca.

Prečo si vybrať práve nás?

• Motivujúci systém finančného hodnotenia, bonusy, závislými na osobnom výkone.

• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesnom raste a rozvoji (talentové programy, rozvojové aktivity)

• Samostatná a zodpovedná dynamická práca a každodenný kontakt s kandidátmi.

• Kreatívna komunikácia na sociálnych sieti podľa princípy online marketingu.

• Uplatnenie v spoločnosti s vybudovanou tradíciou a v prostredí s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch.

• Dobrá káva na pracovisku a zmysel pre humor

Zamestnanecké výhody:

• 5 týždňov dovolenky a sickdays

• Zmluvu na dobu neurčitú.

• Bonusový a benefitný systém.

• Mobilný telefón a NB aj na osobné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Aké sú Vaše skills a ako spoznať, že hľadáme práve Vás?

• Baví Vás práca a denný kontakt s ľuďmi a máte preukázateľné skúsenosti v odbore.

• Skúseností z oblasti náboru, zamestnávania, sprostredkovania práce.

• Znalosť Zákonníka práce, legislatíva zamestnávania.

• Dobrá užívateľská znalosť MS Office, administratívna zdatnosť.

• Sociálne siete a princípy online marketingu.

• Nadšenie pre komunikáciu s ľuďmi.

• Pro-aktivitu a schopnosť stanoviť si priority.

• Máte výborné komunikačné zručnosti.

• Doťahujete veci do konca a vidíte rád/a výsledky svojej práce.

• Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a ovládate čiastočne AJ alebo ďalší cudzí jazyk.

• Vlastníte VP sk. B, ste aktívnym vodičom/vodičkou.

Chceme do tímu človeka, ktorý hľadá cesty, nie výhovorky. Človeka sa schopnosti zaujať a presvedčiť

Čo bude nasledovať a čo od priebehu výberového konania čakať?

• Do 24 hodín sa ozveme späť.

• Dohovoríme sa na online pohovore a kolegyne z HR oddelenia, kde preberiete detailnejšie vzájomné očakávania.

• Po úspešnom absolvovaní bude nasledovať pozvanie na osobný pohovor, kde sa už uvidíte priamo s naším Branch managerom regiónu.

A do 14 dní od pohovoru od nás potom dostanete finálnu spätnú väzbu.

Pokiaľ by ste navyše chceli ešte pred tým, než naskočíte do oficiálneho výberového procesu neformálne dozvedieť o pozícii a tíme viac, radi si s Vami zavoláme alebo sa stretneme pri káve.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou skvelého priateľského tímu. Tešíme sa na stretnutie.

Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hlubkova
E-mail: poslať životopis
ID: 4835639  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac