Vedúci oddelenia kvality - skvělá mzda a atraktívna práca

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Giraltovce
Termín nástupu
❤️Ihned❤️
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac❤️Skvely plat, benefity❤️

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

☝️☝️☝️ Láka Vás skvelý plat, stabilné a dlhodobé zamestnanie a možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu? Chcete uplatniť svoje skúsenosti a prax v oblasti kvality alebo máte ambíciu pracovať na sebe a "vyrásť" do tejto pracovnej pozície? Výborne, v tom prípade spolu urobme prvý krok k vašej vysnívanej práci!!!

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu ➡️ Vedúci oddelenia kvality (m/ž)⬅️. Ak máte ​skúsenosti s riadením oddelenia kvality alebo skúsenosti z výrobnej spoločnosti/automobilového priemyslu ako procesný inžinier, táto pozícia je určena práve pre Vás!!!

Ako bude vyzerať váš pracovný deň?

✅Stanovenie stratégie kvality spoločnosti.

✅Nastavenie a optimalizácia procesov a nástrojov kvality.

✅Vykonávanie a kontrola nápravných opatrení.

✅Spolupráca s vedením spoločnosti pri zlepšovaní kvality a produktivity.

✅Riadenie, motivovanie a školenie zamestnancov.

✅Spolupráca na interných/externých auditoch.

❤️Stabilní a dlhodobé zamestnanie na TPP.

❤️Skvělý tím spolupracovníkov a vedenie.

❤️Atraktivní plat.

❤️Bonusy a benefity.

❤️Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu.

❤️Stravné lístky.

❤️Príspevky na dopravu.

❤️Flexipass.

❤️A mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

➕Stredoškolské vzdelanie.

➕Skúsenosti v oblasti kvality alebo výroby/automobilového priemyslu/ideálne ako procesný inžinier.

➕Znalosť AJ alebo NJ (komunikácia s kolegami zo zahraničia).

➕Vodičský preukaz skupiny B.

Znie to skvele, nemyslíte?⏱ Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa vám do 24 pracovných hodín a dohodneme sa na ďalšom postupe. Urobte s nami prvý krok k vysnívanej práci.☎️

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Romanowski, MSc., MBA
Tel.: +421905469772
E-mail: poslať životopis
ID: 4815417  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac