Можливість для людей з України

Operátor v strojárenskej výrobe 8€/h až 10€/h

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 280 - 1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novo obsadzujeme pozíciu špecialistov do strojárenskej výrobnej spoločnosti v Prešove. Ak máte skúsenosti s nastavovaním strojov, čítaním technickej dokumentácie a máte skúsenosti na podobnej pozícii a lákajú Vás bezkonkurenčné platové podmienky, technicky nenáročná práca, moderná výroba a zázemie a skvelý tím kolegov, neváhajte sa ozvať.

=> obsluha prístrojov a zariadení
=> montáž jednotlivých častí výrobku.
=> vizuálna kontrola kvality výrobku.

=> moderná a atraktívna výroba.
=> dlhodobú spoluprácu v medzinárodne uznávanej spoločnosti.
=> 8 hodinové zmeny , 6:00-14:00 , 14:00-22:00
=> nadčasy podľa dohody a potreby.
=> potrebná fyzická zdatnosť!! Manipulácia ťažkých bremien
=> poskytovanie služieb koordinátora a tlmočníka.
=> zabezpečenie komplexnej pracovno-právnej agendy.

=>kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Tsvetkova
Tel.: +421908390800
E-mail: poslať životopis
ID: 4805607  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac