Можливість для людей з України

Operátor výroby (m/ž) - jednoduchá práca vhodná pre každého, zabezpečené ubytovanie, práca vhodná pre páry.

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmienky (brutto)
875 - 1 365 EUR/mesiacbonusy, benefity, výhody, príspevky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte jednoduchú a nenáročnú prácu, vhodnú pre každého, a s možnosťou okamžitého nástupu? Láka Vás bezkonkurenčný plat a podmienky, moderné a čisté pracovné prostredie a dostatok voľného času pre Vás a Vašu rodinu?

Na pozíciu OPERÁTOR VÝROBY (m/ž) hľadáme nových kolegov do nášho tímu. Na túto pozíciu sa skvele hodíte, ak sú pre Vás spoľahlivosť, zodpovednosť a zmysel pre detail samozrejmosťou.

Vaša náplň práce bude:

Práca vo výrobnej hale (nie je to pásová výroba).

Jednoduchá obsluha výrobného stroja.

Zapisovanie počtu vyrobených kusov.

Udržiavanie čistoty pracoviska.

Doplňanie tovaru.

Stabilná a dlhodobá práca.

Zmluva TPP na dobu neurčitú.

Skvelý plat, bonusy, benefity.

Príspevok na dopravu.

Moderné pracovné prostredie a vybavenie.

Možnosť kariérneho rastu,

Stravné lístky

Skvelý tím kolegov a rodinný prístup zo strany vedenia.

Spoločenské, kultúrne, športové a detské podujatia.
A mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoľahlivost

Zodpovednosť

Zmysel pre detail.

Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.

 Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Do 24 hodín Vás budem kontaktovať a dohodneme sa na detailoch. Urobme spolu prvý krok k vašej vysnívanej práci.

Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com

Kontakt

ID: 4800467  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac