Operátor výroby (m/ž) - získajte nástupny bonus, top mzdu a výnimočné benefity

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
❤️Dle domluvy❤️
1 000 - 1 450 EUR/mesiac❤️bonusy, benefity, výhody, príspevky❤️

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

☝☝☝Ste manuálne zručný/á a zodpovedný/á? Dobre vykonaná práca je pre Vás samozrejmosťou? Láka Vás jednoduchá a nenáročná práca, bezkonkurenčný plat, bonusy, benefity a moderné pracovné prostredie? Skvelé, na túto pozíciu ➡️OPERÁTOR VÝROBY (m/ž)⬅️ sa skvele hodíte❗️❗️❗️

Vaša náplň práce bude:
✅obsluha linky

✅príprava a výmena súčiastok

✅dokladanie materiálu do stroja

✅​dodržiavanie pracovných postupov

1️⃣Stabilná a dlhodobá práca.
2️⃣Zmluva TPP na dobu neurčitú.
3️⃣Skvelý plat, bonusy, benefity.
4️⃣Náborový bonus.
5️⃣Koncoročný bonus.
6️⃣Príspevky na dopravu.
7️⃣Moderné pracovné prostredie a vybavenie.
8️⃣Elitný vzdelávací program s nepretržitou podporou.
9️⃣Skvelý tím kolegov a rodinný prístup zo strany vedenia.
1️⃣0️⃣Možnosť kariérneho rastu.
1️⃣1️⃣Zľavy na produkty spoločnosti.
1️⃣2️⃣Dotované podnikové stravovanie.
1️⃣3️⃣Spoločenské, kultúrne, športové a detské podujatia.
1️⃣4️⃣Príspevky a odmeny všetkého druhu.
1️⃣5️⃣A mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

⭐flexibilnbosť a zodpovednosť

⭐manuálna zručnosť

⭐dobrý zrak

☎️ ☎ Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Čo bude nasledovať? Do 24 hodín Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín návštevy spoločnosti. Ukážeme Vám výrobu a kompletné priestory Vášho budúceho pracoviska☎️ ☎

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕
ID: 4791666  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac