Dispečér - mzda až 2.000€ + dostatok času na svoje záľuby a rodinu

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiackonečný plat závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

❓❓❓Máte skúsenosti s organizáciou práce? Odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť situácie s chladnou hlavou vám nie sú cudzie? Láka Vás skvelá mzda a ďalšie výhody? Skvelé, neváhajte nás kontaktovať❗️❗️❗️​

☝Personálna agentúra EDYMAX Job Management a.s. , ktorá pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov, hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu▶️DISPEČER◀️. Čaká na Vás zaujímavá práca, skvelé zázemie a rodinná atmosféra spoločnosti.☝

Vaša náplň práce bude:

​1️⃣optimalizovať rámcový plán jázd nákladných áut.

2️⃣zabezpečit vytlačenie a odovzdanie prepravných listov vodičom týchto áut

3️⃣pravidelne spracovávať trasy a plány v systéme

4️⃣zabezpečit príjem, podpis, kópiu a založenie prepravného listu.

5️⃣pravidelně sa zúčastňovať na stretnutiach s vedením skladu, zapájať sa do činností spojených s organizačnými zmenami tovaru v sklade a spolupracovať na prácach medzi jednotlivými oddeleniami v sklade.

✅skvelý plat

✅benefity

✅vela času na svoje záľuby a rodinu

✅dlhodobá spolupráca - TPP na dobu neurčitú

✅dobrý kolektív a málo byrokracie

Požiadavky na zamestnanca

​➡️stredoškolské vzdelanie s maturitou​

​➡️ochota pracovať v nočných zmenách, cez víkendy a sviatky.

​​➡️MS Word a Excel na užívateľskej úrovni.

​➡️organizácia práce a zvládanie stresových situácií​

☝☝☝Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa Vám do 24 hodín a dohodneme sa na ďalších detailoch. Urobme spolu prvý krok k zmene.⏰✒️

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Romanowski, MSc., MBA
Tel.: +421905469772
E-mail: poslať životopis
ID: 4784725  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac