Nákupca v potravinárskom priemysle - atraktívny plat a skvelý tím kolegov

EDYMAX Job Management a.s.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacbenefity, konečný plat závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

⭐️Máte skúsenosti s nákupom sortimentu v potravinárskom priemysle (ideálne FMCG, nápoje & drogéria)? Ste komunikatívny človek so zmyslom pre detail, viete plánovať a máte zdravý sedliacky rozum? Láka Vás skvelá mzda, dlhodobá spolupráca a výborný tím kolegov?

Výborne, potom je táto pracovná ponuka určená práve Vám!⭐️

Pre dynamickú a atraktívnu spoločnosť, ktorá je výborne vnímaná a na trhu práce, hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu ▶️NÁKUPCA (m/ž)◀️. Čaká na Vás zaujímavá práca, skvelé zázemie a rodinná atmosféra spoločnosti.

Ako bude vyzerať váš pracovný deň?

✅nákup sortimentu (optimálne je mať ho vždy dostatok v požadovanej kvalite, ale nie preplnené sklady)

✅výber dodávateľov (od koho bude spoločnosť nakupovať sortiment a za akých podmienok)

✅optimalizácia nákladov a ceny nakupovaného sortimentu pri zachovaní kvality sortimentu

✅príprava podkladov pre cenové ponuky, sledovanie trendov na trhu, administratíva

❤️ dlhodobá spolupráca - TPP na dobu neurčitú

❤️ práca pre atraktívnu a dynamickú spoločnosť.

❤️ moderné pracovné prostredie

❤️ vynikajúce zázemie a tím kolegov

❤️ skvelá mzda

❤️ stravné lístky

❤️ možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách

❤️ príspevkový systém

❤️ spoločenské podujatia a teambuildingy

❤️ a ešte oveľa viac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

✔️ prax v nákupe & obchodnícke zmýšľanie

✔️komunikačné schopnosti & iniciatívny prístup k práci

✔️orientácia na klienta a cieľ

✔️stredne pokročilá znalosť AJ alebo NJ (komunikácia s dodávateľmi)

☎️✒️Znie to dobre, nemyslíte? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa Vám do 24 hodín a dohodneme sa na detailoch. Urobme spolu prvý krok k zmene.⏰✒️

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Romanowski, MSc., MBA
Tel.: +421905469772
E-mail: poslať životopis
ID: 4784528  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac