Hlavný účtovník/čka - atraktívna mzda od 2.300€ + 13.plat

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 300 EUR/mesiac13.plat, konečný plat závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

⭐️Máte skúsenostis vedením účtovníctva a komplexnej účtovnej agendy? Zodpovednosť, zmysel pre detail a dobre odvedená práca sú pre Vás samozrejmosťou? Láka Vás skvelá mzda, 13. plat, dlhodobá spolupráca a výborný tím kolegov? Výborne, potom je táto pracovná ponuka určená práve Vám!⭐️Pre nášho dlhoročného partnera hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu▶️HLAVNÉHO ÚČTOVNÍKA/ČKY◀️. Čaká na Vás zaujímavá práca, skvelé zázemie a rodinná atmosféra spoločnosti.

Ako bude vyzerať váš pracovný deň?

✅metodické vedenie účtovníctva a kompolexnej účtovnej agendy

✅spracovanie DPH, závierok, výkazov a hlásení

✅účtovanie miezd, pokladne, faktúr

✅komunikácia s externými orgánmi/subjektmi

✅administratíva

❤️ skvelá mzda a 13. plat
❤️ dlhodobá spolupráca - TPP na dobu neurčitú
❤️ moderné pracovné prostredie
❤️ vynikajúce zázemie a tím kolegov
❤️ spoločenské podujatia a teambuildingy
❤️ a ešte oveľa viac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

✔️ skúsenosti v účtovníctve min. 3 roky

✔️ základné znalosti AJ alebo NJ.

✔️ zodpovednosti, spoľahlivosť

✔️ vodičský preukaz B

☎️✒️Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa Vám do 24 hodín a dohodneme sa na podrobnostiach. Urobme spolu prvý krok k zmene.⏰✒️

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕
ID: 4784359  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac