Vedúci oddelenia kvality - skvelá mzda, 13. a 14. plat + ročný bonus

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 300 EUR/mesiac13. a 14. plat, ročný bonus, konečný plat závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

⭐️Máte skúsenosti s riadením oddelenia kvality? Zodpovednosť, zmysel pre detail a dobre odvedená práca sú pre Vás samozrejmosťou? Láka Vás skvelá mzda, 13. a 14. plat, dlhodobá spolupráca a výborný tím kolegov? Výborne, potom je táto pracovná ponuka určená práve Vám!⭐️

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu▶️VEDÚCI ODDELENIA KVALITY◀️, ktorý/á sa nebojí vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do práce. Čaká na Vás zaujímavá práca, skvelé zázemie a rodinná atmosféra spoločnosti.

Ako bude vyzerať váš pracovný deň?

✅riadenie oddelenia kvality

✅analýza reklamácií, stanovenie a zavádzanie nápravných opatrení

✅evidencia chýb vo výrobe a ich vuhodnocovanie

✅certifikácie akalibrácie meradiel

✅operativná a výstupná kontrola strojných súčiastok

❤️ skvelý plat až 2.300€
❤️13. a 14. plat
❤️ročný bonus
❤️flexibilná pracovná doba
❤️3 pilier po 5 odarcovaných rokoch ve firme
❤️dlhodobá spolupráca - TPP na dobu neurčitú
❤️dobrý kolektív a málo byrokracie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

✔️ prax na pozícií vedúceho kvality

✔️ čítanie technických výkresov

✔️ schopnosť riešiť problémy s chladnou hlavou.

✔️ Zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail.

☎️✒️Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa Vám do 24 hodín a dohodneme sa na detailoch. Urobme spolu prvý krok k zmene.⏰✒️

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕
ID: 4784355  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac