Можливість для людей з України

Operátor výroby s nadštandardným platom a bonusmi - príležitosť navštíviť spoločnosť tento týždeň!

EDYMAX Job Management a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
850 - 1 400 EUR/mesiacDochádzkový bonus, bonus za odporúčanie, príplatky uznané ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

❓❓❓Hľadáte jednoduchú a nenáročnú prácu v potravinárskej výrobe s voľnými víkendmi a dostatkom času pre Vaše záľuby, rodinu a priateľov? Ak Vás láká stabilná práca, nadštandardné platové ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu, zaujímavý systém bonusov a mnoho ďalších výhod, neváhajte ma kontaktovať!!!

Táto pracovná ponuka ▶️OPERÁTOR/KA VÝROBY◀️ je vhodná pre všetkých a preto neváhajte, ☝počet voľných miest je obmedzený☝

Čo budete mať na starosti?
​✅ Obsluha a práce na automatizovaných výrobních linkách.
✅ Balenie výrobkov.
✅Vizuálna kontrola konečného výrobku.

➕Práca pre jednu z najväčších společností na Slovensku.
➕Istota stabilnej a dlhodobej práce.
➕Moderné pracovné prostredie a priateľský tím kolegov.
➕Docházdkový bonus.
➕Bonus za odporúčanie.
➕Náborový bonus vo výške 300 € (po skúšobnej dobe)
➕Prepracovaný nástupný program.
➕Stravovanie v jedalni.
➕Zabezpečená doprava.
➕Možnosť kariérneho rastu.
➕Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.
➕A ešte oveľa viac.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

➡️Zodpovednosť
➡️Pracovitosť
➡️Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.

☎️ ⏱Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ozveme sa vám do 24 hodín a dohodneme sa na ďalšom postupe. Ste len krôčik od svojej vysnívanej práce.✒️✍​

⭕Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti developmentu, personálnych a facility služieb tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com⭕
ID: 4744730  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac