Operátor do strojárenskej výroby 8€/h až 10€/h

EDYMAX Job Košice s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novo obsadzujeme pozíciu špecialistov do strojárenskej výrobnej spoločnosti v Prešove. Ak máte skúsenosti s nastavovaním strojov, čítaním technickej dokumentácie a máte skúsenosti na podobnej pozícii a lákajú Vás bezkonkurenčné platové podmienky, technicky nenáročná práca, moderná výroba a zázemie a skvelý tím kolegov, neváhajte sa ozvať.

=> obsluha prístrojov a zariadení
=> montáž jednotlivých častí výrobku.
=> vizuálna kontrola kvality výrobku.

=> moderná a atraktívna výroba.
=> dlhodobú spoluprácu v medzinárodne uznávanej spoločnosti.
=> 8 hodinové zmeny , 6:00-14:00 , 14:00-22:00
=> nadčasy podľa dohody a potreby.
=> potrebná fyzická zdatnosť!! Manipulácia ťažkých bremien
=> poskytovanie služieb koordinátora a tlmočníka.
=> zabezpečenie komplexnej pracovno-právnej agendy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je súčasťou výrobného priemyslu. Je stabilným zamestnávateľom a obchodným partnerom nielen na Slovensku, ale aj v Európe a vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

=> pracovná etika
=> zodpovednosť
=> fyzická zdatnosť

Zaujala vás moja ponuka? Poďme na to!!! Rada vám pomôžem nájsť prácu Vašich snov. Neváhajte a rýchlo mi zavolajte späť. Počet pracovných miest je obmedzený!!!

Sme rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002. Zaoberáme sa poskytovaním komplexných personálnych služieb, outsourcingom a quality manažmentom.

Úspech staviame na nemenných rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch. Prvoradá je pre nás spokojnosť klienta a samotných zamestnancov.
ID: 4706576  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.