Можливість для людей з України

Hľadáme Koordinátora / Projektového manažéra

EDYMAX Job Košice s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 200 EUR/mesiacBonusy, benefity, odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma vás oblasť ľudských zdrojov a chceli by ste sa venovať zastrešeniu projektov od A do Z ? Ak vás láka stabilná a zaujímavá práca, nadštandardné platové ohodnotenie, skvelý systém bonusov a mnoho ďalších výhod, táto pracovná ponuka je vhodná práve pre Vás!!!

Do nášho tímu EDYMAX JOB hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu KOORDINÁTOR/KA PROJEKTOV. V našich radoch privítame skúsených koordinátorov, projektových manažérov a interných personalistov, ako aj nadšených nováčikov, ktorí sú plní energie s chuťou na sebe ďalej pracovať.

Čo budete mať na starosti?

Riadenie a koordinácia náborových projektov.
Komunikáciu s klientami a kandidátmi.
Vízová agenda.
Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov.
Vedenie pracovných pohovorov, hodnotenie a prezentovanie kandidátov klientom.
Koordinácia zamestnancov.
Komunikácia a spolupráca s kolegami z iných oddelení.

Práca pre jednu z najväčších personálnych agentúr na Slovensku
(na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov).
Možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch pre TOP klientov na Slovensku a v strednej Európe.
Rýchly kariérny rast v rámci našej divízie a celej spoločnosti (máme divíziu Job, ale aj Development, Invest, Facility a Security).
Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.
Nadštandardné platové ohodnotenie.
Skvelý bonusový systém.
Benefity, bonusy a odmeny.
Prepracovaný nástupný program.
Elite RECRUITMENT&HIRING&HEADHUNTING training.
Flexibilný pracovný čas.
Homeoffice.
Firemný počítač a mobilný telefón aj na osobné použitie.
Možnosť využívať firemné auto na súkromné účely.
Stravné lístky.
Možnosť studovať cudzie jazyky.
Moderné pracovné prostredie a priateľský tím kolegov.
Možnosť využívať firemné rekreačné zariadenia nielen na Slovensku, ale aj pri mori v zahraničí).
Teambuildingové akcie, firemné večierky, akcie pre deti, tábory,
spoločné večere.
Možnosť prispôsobiť pracovný pomer vašim potrebám.
A ešte oveľa viac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

EDYMAX Job Košice s.r.o. , ako súčasť skupiny EDYMAX GROUP a.s., je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte predchádzajúce skúsenosti ako koordinátor/projektový manažér (uľahčí Vám to začiatky, ale aj tak sa u nás nakoniec všetko dozviete).
Nebojíte sa komunikovať a máte ťah na bránku.
Máte energiu a chuť do práce.
Máte záujem stále na sebe pracovať a učiť sa nové veci.
Znalosť UKRAJINSKÉHO JAZYKA VEĽKÁ VÝHODA/nie je podmienkou.

Sme rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002. Zaoberáme sa poskytovaním komplexných personálnych služieb, outsourcingom a quality manažmentom.

Úspech staviame na nemenných rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch. Prvoradá je pre nás spokojnosť klienta a samotných zamestnancov.
ID: 4639041  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac