Upratovačka

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
4,49 EUR/hod.dochádzkový bonus stravné lístky príplatky - sobota , nedeľa, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Upratovačka sa stará o údržbu a čistenie určených priestorov.
  • Vymeta podlahy, umýva okná, čistí toalety a kuchynské linky.
  • Zabezpečuje, aby boli priestory vždy čisté a upratané.
  • Upratovačka používa rôzne druhy čistiaceho prostriedku a čistiacich pomôcok.
  • Vyhodnocuje stav čistoty a zabezpečuje doplnenie čistiaceho materiálu.
  • Zodpovedá za správne a bezpečné skladovanie čistiaceho materiálu.

Na pozícii upratovačky typicky doobedné a poobedné zmeny

V niektorých prípadoch sa pracuje aj cez víkendy.

  • dochádzkový bonus
  • stravné lístky
  • príplatky - sobota , nedeľa, sviatok

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máte základné vzdelanie na úrovni základnej školy.
  • Dobrá fyzická zdatnosť a schopnosť práce s rôznymi čistiacimi prostriedkami.
  • Skúsenosti s upratovaním, najmä v komerčných alebo verejných priestoroch, sú výhodou.
  • Zručnosť v práci s upratovacími pomôckami a zariadeniami, napríklad mopom, vysávačom, čističkou okien, atď.
  • Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
  • Flexibilita a ochota pracovať v rôznych podmienkach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803486  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,49 EUR/hod.