Vodič VZV

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
- mzda od 885€/mesiac + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
- nakladanie a vykladanie tovaru / paliet
- ukladanie materiálu do stohov podľa presných postupov
- jedno až troj zmenná prevádzka
- podmienkou je zaslanie životopisu na mail [email protected]

- mzda od 885€/ mesiac + bonusy a príplatky
- zaujímavá práca pre lídra v logistickom svete - staňte sa súčasťou jednej z najlepších firiem v logistike
- nástup podľa dohody
- pri pracovitosti možnosť zárobku aj 810 € v čistom
- gastro lístky v hodnote 3,83 €
- plne hradené ubytovanie (hradíte iba mestskú daň - 1,70€/noc)
- doprava: priame spojenie z ubytovane na fabriku
- motivačný bonus do 20% z brutto základnej mesačnej mzdy
- dochádzkový bonus 50€/mesiac pri splnení 100% dochádzky zamestnanca
- príplatok za prácu v noci, za sviatok, za prácu v sobotu, v nedeľu - podľa Zákonníka práce
- možnosť pracovať nadčas - za nadčasovú prácu - príplatok 25%
- práca nadčas v rámci voľna 50%
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)
- férový prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- podmienkou je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou i bez maturity
- predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXT
- vodičský preukaz sk. B
- licencia/povolenie na VZV
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3813959  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - mzda od 885€/mesiac + bonusy a príplatky