Manipulant

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
814,9 - 900 EUR/mesiac814,90 + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulácia tovaru v halách, práca so skenerom
- manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov podľa
protokolu do varenkorbov (box prispôsobený na tovar), ktoré sú následne
dopravované vozíkom na výrobnú linku.

- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART(online alebo
kamenné predajne)
- férový prístup
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Ak Vás daná pozícia zaujala, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na každú reakciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť DHL pre VW zabezpečuje logistiku v rámci vnútornej prípravy produktov/sortimentu pre výrobu a dopravu na výrobnú linku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3791995  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 814,9 - 900 EUR/mesiac814,90 + príplatky a bonusy