Skladník s VZV

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
808 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie liniek vozíkom

zaujímavá práca pre lídra v logistickom svete - staňte sa súčasťou jednej z najlepších firiem v logistike
- nástup podľa dohody
- mzda od 808€/mesiac + bonusy a príplatky
- pri pracovitosti možnosť zárobku aj 770 € v čistom
- stravovanie priamo vo fabrike v závodnej jedálni
- plne hradené ubytovanie (hradíte iba mestskú daň - 1,70€/noc)
- bezplatná doprava do práce firemnou dopravou priamo od ubytovne
- výkonnostný bonus, mimoriadne prémie
- prémie za odpracovanú sobotu a nedeľu 50%
- prémie za nadčas 25%
- nočný príplatok podľa Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)
- trojzmenná prevádzka (ranná zmena: 6:00 - 14:00, poobedná zmena 14:00 - 22:00, nočná zmena 22:00 - 6:00)

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Montáž a výroba kokpitov, zásobovanie liniek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúca skúsenosť s prácou na VZV alebo CXC
- vodičský preukaz sk. B
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť
- férový prístup

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3791955  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 808 - 900 EUR/mesiac