Operátor výroby – Galanta

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Galanta
Mzdové podmienky (brutto)
- mzda od 550€/ mesiac + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a výroba televíznych panelov pre lídra v elektrotechnickom priemysle
- skrutkovanie a zapájanie káblových zväzkov
- práca sa vykonáva v stoji na mieste
- podmienkou je zaslanie životopisu na mail [email protected]

- zaujímavá práca, ktorá Vás posunie vpred a naučí mnohému
- nástup podľa dohody
- možnosť zárobku 560 € v čistom (pracujete 8 hod. denne pon. - pia., voľné víkendy)
- plne hradené úplne nové ubytovanie v domoch
- doprava do práce zdarma prostredníctvom firemného autobusu
- možnosť zarobiť si viac nadčasovou prácou
- výkonnostný bonus 50 €
- dochádzkový bonus 50 €
- bonus za pracovnú pozíciu 50 - 120 €
- 13. a 14. mzda - podľa hodnotenia nadriadeného
- gastro lístky v hodnote 3,83 €
- jednozmenná prevádzka
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)
- priamy a férový prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

- výroba televíznych panelov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manuálna zručnosť, pracovitosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- férový prístup

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3787850  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - mzda od 550€/ mesiac + bonusy a príplatky