Montážny pracovník Galanta

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a výroba televíznych panelov – skrutkovanie a zapájanie káblových zväzkov.
Práca sa vykonáva v stoji na mieste.
Pracovník pracoviska CLEAN: Jedná sa o uzavreté pracovisko, kde sa pracuje v čistom prostredí

- Mesačná sadzba 550 € brutto
- príplatky za nočnú zmenu - 30%
- príplatky za prácu nadčas - 25%
- príplatky za prácu v So – 50 %
- príplatky za prácu vo sviatok – 100%
- výkonnostný bonus 50€, a viac
- dochádzkový bonus 50€
- bonus za pracovnú pozíciu 50 – 120€,
- 13,14.mzda – podľa hodnotenia nadriadeného
- ubytovanie je v dedine Diakovce. Nachádza sa 15 km od Galanty zdarma
- doprava do práce zdarma, je zabezpečená firemná doprava
- hodnota stravnej jednotky je 3,60 €
- 1,2,3, zmenná prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Samsung Electronics Slovakia, s.r.o., pôsobí v Galante od roku 2002. V súčasnosti je produkcia spoločnosti zameraná najmä na výrobu najmodernejších LCD televízorov s LED technológiou, ktorá umožňuje sledovať obraz v 3D rozlíšení a s funkciou SMART. Neustála modernizácia výroby umožňuje vyrábať stále novšie modely podľa požiadaviek na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť, presnosť, dôslednosť
- férový prístup

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3765792  Dátum zverejnenia: 2.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550