909 - 975 EUR

Operátor výroby s ubytovaním (Liberec)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a obsluha montážnej linky klimatizačných jednotiek do automobilov
- 3 zmenná prevádza

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

723 + príplatky + prémie

- Mzda od 909 € (23500 kč)
- Mzda po odpracovaní 6 mesiacov od 975 € ( 25200 kč)
- Mobilný tarif – neobmedzené volania a sms + 1,5 GB dát po splnení mesačného fondu zdarma
- Možnosť ubytovania zdarma
- Dotované stravovanie
- Bonus 500 kč za odporučenie známeho
- Bonus 2000 kč za prebiehajúcu súťaž ,, Zamestnanec mesiaca“
- Možnosť týždenných záloh
- Možnosť pracovať nadčas
- VIP Bonus/ zľava pri nákupe cez portál Hej.sk a Datart
- Podmienky zrovnateľné s kmeňovými zamestnancami

Ak Vás daná pozícia zaujala, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na každú reakciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Japonská spoločnosť Denso Manufacturing Czech s.r.o, so sídlom v Liberci (adresa: Heyrovského 476, Liberec, 462 07), je európskym výrobcom klimatizačných jednotiek a ich komponentov pre vozy VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Suzuki a ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plnoletosť, zodpovednosť, manuálnu zručnosť, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke a chuť naučiť sa niečo nové.

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDYMAX
Hurbanová 21
085 01 Bardejov
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Rellová
Tel.: +421904658115
E-mail: poslať životopis
ID: 3760619   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   723 + príplatky + prémie