Operátor výroby s ubytovaním (Liberec)

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
909 - 975 EUR/mesiac723 + príplatky + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a obsluha montážnej linky klimatizačných jednotiek do automobilov
- 3 zmenná prevádza

- Mzda od 909 € (23500 kč)
- Mzda po odpracovaní 6 mesiacov od 975 € ( 25200 kč)
- Mobilný tarif – neobmedzené volania a sms + 1,5 GB dát po splnení mesačného fondu zdarma
- Možnosť ubytovania zdarma
- Dotované stravovanie
- Bonus 500 kč za odporučenie známeho
- Bonus 2000 kč za prebiehajúcu súťaž ,, Zamestnanec mesiaca“
- Možnosť týždenných záloh
- Možnosť pracovať nadčas
- VIP Bonus/ zľava pri nákupe cez portál Hej.sk a Datart
- Podmienky zrovnateľné s kmeňovými zamestnancami

Ak Vás daná pozícia zaujala, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na každú reakciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Japonská spoločnosť Denso Manufacturing Czech s.r.o, so sídlom v Liberci (adresa: Heyrovského 476, Liberec, 462 07), je európskym výrobcom klimatizačných jednotiek a ich komponentov pre vozy VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Suzuki a ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plnoletosť, zodpovednosť, manuálnu zručnosť, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke a chuť naučiť sa niečo nové.

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3760619  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 909 - 975 EUR/mesiac723 + príplatky + prémie