Externý náborár/recruiter

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2,989€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu a tímového hráča do rozbehnutého recruiter tímu , ktorý zvládne od prvého dňa:
- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na jednotlivé projekty
- aktívny nábor uchádzačov na jednotivé pracovné pozície na Slovensku a v Česku
- plnenie objednávok vhodnými kandidátmi
- práca v internom CRM
- spolupráca s kolegami v rámci spoločnosti
- zaisťovanie feedbackov na uchádzačov
- manažovanie vlastného náborového procesu
- pravidelný reporting

- práca z domu (Bardejov a okolie) alebo na pobočke v Bardejove
- flexibilný pracovný čas
- mobilný mesačný paušál a PC
- zaujímavá štruktúra odmeňovania - odmena podľa počtu znáborovaných - bližšie info po kontaktovaní (predpokladaná netto mzda: 100 - 1500 eur/mesiac)
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- marketingová podpora z centrály
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Edymax vznikla v roku 2003 v Bardejove. Z malej lokálnej agentúry sa nám podarilo relatívne rýchlo vybudovať dynamicky rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorá sa stala uznávaným hráčom na trhu. Už po troch rokoch svojej existencie sme zamestnávali 1 300 externých a 49 interných zamestnancov. V ďalších troch rokoch to bolo 3 100 externých a 119 interných zamestnancov.
Kríza v rokoch 2009 až 2012 rast spoločnosti mierne pribrzdila, no zároveň sa stala motiváciou na profesionalizáciu služieb a reštrukturalizáciu, ktorá opäť zdynamizovala obchodný rozvoj spoločnosti Edymax. Od roku 2013 Edymax výrazne rastie, rozširuje portfólio klientov, externých aj interných zamestnancov a otvára nové pobočky nielen v rámci Slovenska, ale aj v Čechách a Nemecku.
Dnes sme partnerom pre renomované spoločnosti, ktoré hľadajú najlepších zamestnancov pre rozvoj svojich aktivít, ale aj pre ľudí hľadajúcich si prácu. Výsledky, ktoré dosahujeme, nás radia medzi popredné personálne agentúry, čo nás zaväzuje k neustálemu rozvoju produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť
- flexibilnosť a prispôsobivosť
- tímový hráč ( hľadáme si kolegu do tímu, je dôležité, aby sme si rozumeli )
- maďarský a ruský jazyk výhodou

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3717965  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,989€/hod.