Koordinátor pre okolie mesta Drážďany, Nemecko -Nemecká pracovná zmluva

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Dresden, Nemecko
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2350,- EUR brutto + príspevok na bývanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnanci, má prehľad o ich dochádzke,
vie kedy je kto na dovolenke alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta,
aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami
a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky a
ubytovanie pre zamestnancov
• Zodpovedá za realizáciu ubytovania (pravidelný kontakt s majiteľmi
ubytovacích zariadení, sleduje ekonomickosť ubytovania, kontroluje
ubytovacie zariadenia, monitoring cien ubytovania;
• Poskytuje podporu zamestnancom v prípade núdzových situácií pokiaľ
neovládajú jazyk, nepoznajú región.

Čo získa od spoločnosti KOORDINÁTOR?

• Ste skúsený koordinátor/koordinátorka? Budujte si u nás svoju kariéru a a
naučte sa u nás viesť tím koordinátorov, ktorým odovzdáte svoje praktické
skúsenosti.
• Budete v centre diania na pracovnom trhu v Nemecku
• Veľký priestor pre sebarealizáciu
• Zázemie personálnej agentúry s 15-ročnou tradíciou
• Služobný automobil, telefón, notebook
• Odmenu za výkon
• Možnosť flexibilne si organizovať čas
• Veľký priestor pre kariérny rast
• Ubytovanie hradené zamestnávateľom
• Zaškolenie a podpora po celú dobu pracovného pomeru
• Práca v zahraničí - Nemecko

Informácie o výberovom konaní

PODMIENKA
- ovládať Nemecký jazyk
- skúsenosť s vedením motorového vozidla VP B

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edymax Deutschland GmbH

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť na pozícii Koordinátor výhodou
- vedieť organizovať svoj čas a čas kolegov
- pracovať v rušnom a dynamickom prostredí
- sebareflexia / zdravý rešpekt /
- emaptická osobnosť
- časovo flexibilný
- koordinácia na projekte s pozitývnym výsledkom
- orientovaný na cieľ a výsledok
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce
- schopnosť viesť ľudí

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hurbanova 21
085 01 Bardejov
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Barániková
Tel.: +421915576481
E-mail: poslať životopis
ID: 3594758   Dátum zverejnenia: 6.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2350,- EUR brutto + príspevok na bývanie