Skladník a vodič na VZV, Košice

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
3,5315€/hod. brutto + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, manipulácia s komponentami, finálnymi produktami, vratnými obalmi za účelom zásobovania výroby
- obsluha VZV, skenovacích zariadení, PC, práca v interných systémoch a SAP

- výkonnostná prémia 40 €
- dochádzkový kvartálny bonus 150 € (3x50 €), nanárokovateľné, variabilné
- semestrálny bonus 150 €, nenárokovateľné, variabilné
- príspevok na dopravu pre neubytovaných pracovníkov
- príspevok na ubytovanie vo výnimočných prípadoch (manželia, rodinný príslušníci)
- Benefitný program: SIM karta od mobilného operátora – nekonečné volanie a sms do všetkých sietí a dáta v objeme 1000MB ZADARMO od 1.mesiaca
- zvýhodnené úrazové poistenie od 2,80EUR/mesiac
- peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
- možnosť kariérneho rastu
- odmena za prácu každý týždeň! (možnosť týždenných záloh)
- zákaznícke centrum
- prekvapenie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- výučný list
- prax na VZV
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- práca s PC výhodou

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3534205  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5315€/hod. brutto + bonusy a príplatky