Zvárač MAG/WIG, Aachen, DE

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Aachen, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4050,- € + ostatné priplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie hliníkových častí nosnej konštrukcie elektroautomobilu spôsobom MIG, WIG
- obrúsenie zvarov v malej miere
- montáž dielov
- finálna montáž skeletu elektroautomobilu

- nemecká pracovná zmluva (odvody sociálne, zdravotné, dôchodkové)
- možnosť poberania prídavku na deti 200€ (pomoc pri vybavovaní prídavku)
– dovolenkový, vianočný bonus
- ubytovanie ZDARMA kompletne hradené
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- nadštandardný príjem
- preplatenie jednosmerných nákladov pri prvej ceste z SR do DE
- príjemný tím, profesionálny a ľudský prístup nemeckého partnera, zdravá pracovná klíma
- príspevok na dopravu /na osobný automobil/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zváranie hliníka v Aachene, Nemecko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax vo zváraní hliníka

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3531126  Dátum zverejnenia: 26.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4050,- € + ostatné priplatky