Rád šoféruješ? Láka ťa precestovať Európu a mať za to kráľovsky zaplatené? V tom prípade práca vodiča kamiónu čaká len na teba.

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,50€/hod. + ostatné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič kamióna (40t) s prívesom, návesom
- trate v rámci centrálnej Európy

- cestovné náhrady (diéty): 31,70,- € Netto
- príplatky za hodiny počas soboty: 10,22,- € Brutto
- štvrťročný dochádzkový bonus: 200,- €
- istotu dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- možnosť záloh už po 10 odpracovaných zmenách
- preplácame náklady na cestu do Nemecka
- komplexnú starostlivosť koordinátorom

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Volajte ZDARMA: 0800 600 200
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- podmienkou začatia pracovného pomeru je vlastníctvo „kvalifikačnej karty vodiča“ alebo vodičského preukazu so zapísaným harmonizovaným kódom 95
- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
- dôsledná optická kontrola výrobkov
- ochota flexibilne reagovať a prispôsobovať sa kolektívu
- schopnosť zvládať stres a koncentrovať sa

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3510629  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,50€/hod. + ostatné príplatky