Marketingový špecialista s miestom výkonu práce v Bardejove

Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- Eur brutto základná mzda + variabilná zložka do výšky 100% a vyššie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnímaš na portáloch kampane, chodia Ti direct maily, rôzne bannery a Ty len prevraciaš očami ?

Dokážeš to urobiť 1000x lepšie, kreatívnejšie, pútavejšie?
V tom prípade si online pozitívny a vítame Ťa v tíme!
Ponúkame Ti čistý a nepopísaný priestor!

Zveríme Ti do rúk:

• Tvorbu krátkych a pútavých textov
• Nápady pretavíš do mailing , sms , TV kampaní
• Navrhovanie a tvorbu bannerov, plagátov, letákov
• Spracovanie analýz výsledkov kampaní a ich flexibilnú aplikáciu do nových kampaní
• Sledovanie aktuálnych trendov a ich aplikácia v krajinách EÚ a NON EÚ
• Každý tvoj tip na nové zdroje návštevnosti odmeníme

Čo získaš u nás?

- tím úžasných kolegov
- kompletné zaškolenie
- služobný telefón
- služobný notebook
- motivačnú odmenu za výkon
- možnosť kariérneho rastu
- veľký priestor pre sebarealizáciu
- zázemie personálnej agentúry s 14-ročnou tradíciou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Edymax

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert
Adobe Photoshop - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Čo očakávame od nových kolegýň/ kolegov ?

- rád sa učiť novým veciam a zároveň vie naučiť niečo nové
- radosť zo sebarealizácie
- pomáhať ľudom nájsť si prácu
- tímového ducha
- kreatívne myslenie
- proaktívnosť

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Prijaté životopisy starostlivo posúdime vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu o ktorú máte záujem. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu do 2 týždňov od ukončenia termínu výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 14 dní)
Adresa spoločnosti
EDYMAX Facility Management SE
Hurbanova 21
085 01 Bardejov
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Anna Barániková
Tel.: +421915576481
E-mail: poslať životopis
ID: 3505272   Dátum zverejnenia: 1.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- Eur brutto základná mzda + variabilná zložka do výšky 100% a vyššie