Práca v sklade - picker/Nemecko- Bindlach

EDYMAX Facility Management SE

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 9,23€/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru do vozikov podľa objednávok pre filiálky na expedíciu
- práca s technológiou pickovania s ručnými skenermi

- príplatky za nadčas 25%, bonusové príplatky závisiace od výkonu (počtu pikov) až do výšky 70 €/mesiac.
- ubytovanie zabezpečené, poskytuje sa príspevok na ubytovanie
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti diskontného predaja
- pracovná doba od pondelka do piatku, jednozmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Volajte ZDARMA: 0800 600 200
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- skúsenosti s prácou v sklade so skenerom výhodou
- nemecký jazyk - A1, začiatočník
- dobrá fyzická kondícia
- prax výhodou
- seriózny prístup k práci
- spoľahlivosť
- zodpovednosť a samostatnosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3280865  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 9,23€/hod. + príplatky