Elektrikári / Elektroinštalatéri - Inštalácia kabeláží pre nemeckého lídra v segmente strojárstva (práca iba vnútri)

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Mindelheim, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
07.01.2021
Od 18 EUR/hod.18€ - 20 € / hod. - Podľa skúseností, Fakturácia mesačná, splatnosť fa. do 21 dní (možnosť záloh)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v globálnej rodinnej spoločnosť Grob-Werke a ťažte z inovatívneho prostredia technologického lídra v strojárstve.

✌Nástup začiatkom roka, po sviatkoch

✅ Vhodné pre živnostníkov : jednotlivcov / ideálne partie po max 5 ľudí
✅ Inštalácia kabeláží do výrobných a strojných zariadení, opravy, zmeny
✅ Práca v hale - časť vo výrobe, časť pri inštalácii strojov u klientov (žiadna stavba, lešenia vonku a pod.)
✅ Potreba vedieť vizuálne rozpoznať chybu vo výkrese a hlásiť ju
✅ Zmeny : 10h (1 hod prestávka) - Ranná 4:00 – 15:00, Poobedná 15:00 – 02:00

✅ Zabezpečené a PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE
✅ Výborná podniková jedáleň (až do večera)
✅ Slovenský koordinátor / podpora našej nemeckej kancelárie
✅ Práca v inovatívnej a modernej spoločnosti + inštalácie u TOP klientov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracujte v globálnej rodinnej spoločnosti a ťažte z inovatívneho prostredia technologického lídra v strojárstve. Medzi zákazníkov patria renomovaní výrobcovia automobilov, ich dodávatelia a spoločnosti z najrôznejších priemyselných odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

✅ Vyučený v obore - vyhláška
✅ Základné znalosti výkresovej dokumentácie – zapojenia
✅ Znalosť nemčiny na komunikatívnej úrovni (min. 1 zo skupiny)
✅ Prax – inštalácia kabeláží
✅ Vlastné auto a základné nástrojové vybavenie

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4005542  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 18 EUR/hod.