Skladník/nakladač s platnými papiermi na VZV - Nemecko - Gotha/Emleben

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Od 10,74 EUR/hod.11,38€ brutto/hod. západné Nemecko, 10,74€ brutto/hod. východné Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizovanie zakázok scanerom a taktiež pomocou behúňov
- nakladanie/prekladanie tovaru pomocou scannerov alebo dokumentov taktiež pomocou behúňov
- naskladňovanie/vyskladňovanie tovarov pomocou VZV vozíkov a poprípade retrakom

Naši zamestnanci budú vykonávať pracovnú činnosť v potravinových skladoch ( suché s teplotou +15C°).

Miesto výkonu práce:
- Gotha, Durínsko
- Emleben, Durínsko

- príspevok na ubytovanie 200,-eur
- príspevok na dopravu
- starostlivosť koordinátora
- nemecká pracovná zmluva
- možnosť záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť NAGEL-GROUP vznikla 22.5.1935 a je to európska rodinná firma s východo-westfálskymi koreňmi, ktorá už mnoho rokov patrí k špičke európskych poskytovateľov prepravy potravín a v Nemecku je lídrom na trhu vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- čistý register trestov
- zodpovedný prístup k práci
- prax v odbore
- skúsenosti so scanerom
- skúsenosti so Schnelläufem vozíkom, ktorý sa ťahá
- skúsenosti na retrak výhodou

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3925850  Dátum zverejnenia: 20.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,74 EUR/hod.