Stolár - Tesár - Nemecko - Aachen

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Aachen, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12,74 - 14,18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie všeobecných interiérových prác na koľajových vozidlách
- montovanie a demontáž menších a väčších komponentov, napr. sedadlá, nosiče batožiny, priečky
- pokládka drevených podláh do koľajových vozidiel
- výroba drevených podzostáv v stolárstve
- práce podľa technických výkresov a prac. pokynov

Mzdové podmienky:
- brutto mzda/mesiac cca od 2030,- eur - 2260,- eur
- 12,74 eur /1. – 3. mesiac (brutto mzda cca 2030,-)
- 13,81 eur/ 3. – 4. Mesiac (brutto mzda cca 2210,- eur)
- 14,18 eur/ od 6. mesiaca (brutto mzda cca 2260,- eur)

- ubytovanie zdarma, agentúra hradí v plnej výške
- dovolenkový, vianočný bonus
- príspevok na dopravu z a do práce (na vlastný osobný automobil)
- pracovný odev
- príspevok na prvú cestu z SR do DE
- nemecká pracovná zmluva, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- poskytujeme zálohy
- poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti, k podkladom na podanie nemeckého daňového priznania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca v nemeckej firme, ktorej činnosť je zameraná na výstavbu nových osobných vlakov vrátane ich uvádzania do prevádzky, ako aj údržbu, opravu a modernizáciu železničných vozidiel všetkých typov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

tesár, stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vzdelanie ako stolár, tesár a podobne
- pracovné skúsenosti ako tesár
- skúsenosti v priemysle železničných vozidiel sú vítané
- manipulácia s bežnými a odbornými ručnými nástrojmi
- technické porozumenie

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3792013  Dátum zverejnenia: 28.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12,74 EUR/hod.